Orodist Nevesht
آدرس های اینترنتی اُرُدیست نوشت اُرُدیست نوشت - در اینستاگرام

المواضيع الأخيرة
» فلسفه زندگی من
من طرف بهروز ستاری(Orodism) الثلاثاء أبريل 23, 2024 4:00 pm

» حکمت چیست؟ حکیم کیست؟
من طرف بهروز ستاری(Orodism) الثلاثاء أبريل 23, 2024 12:53 pm

» صفحاتی از «کتاب موفقیت آبی» در اینستاگرام زهرا دوستی
من طرف پریسا لشکری (ORODIST) الجمعة فبراير 17, 2023 4:12 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مجارستان The philosophy of Orodism in Hungary
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 11:03 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان The philosophy of Orodism in Bhutan
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 10:57 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا The philosophy of Orodism in Cuba
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:55 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو The philosophy of Orodism in Kosovo
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:52 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد The philosophy of Orodism in Sweden
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:44 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 8:34 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 8:21 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین The philosophy of Orodism in Ukraine
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 7:35 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 4:24 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 4:19 pm

» تا چیزی از دست ندهی، چیز دیگری بدست نخواهی آورد، این یک هنجار و قانون همیشگی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 11:21 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 12:28 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه The philosophy of Orodism in France
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 9:06 pm

» بازتاب جهانی فلسفه اُرُدیسم Orodist Note
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 8:46 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران The philosophy of Orodism in Iran
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:44 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس The philosophy of Orodism in Switzerland
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:43 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:43 pm

أفضل 10 أعضاء في هذا الشهر
لا يوجد مستخدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 79 و در تاريخ الخميس ديسمبر 20, 2012 2:08 am بوده است.
تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

ترک هر جایی

2 مشترك

ترک هر جایی Empty ترک هر جایی

پست من طرف حسین رخشان فر الإثنين فبراير 01, 2010 3:54 pm

ترک هر جایی 42-83
خدا

ترك هرجایي

اگر آن ترك شيرازي به دست آرد دل ما را
خدا را آگهش سازيد بداند قدر دريا را

به يال آل او بخشم يكي قطره از اين دريا
به شرط آن كه او قيمت بداند قطرۀ ما را

يكي قطره كه چون نوشد ز اقيانوس اين هستنيست
بگويد موي موي او هه كي آبشار آنكارا

فرا خيزد از اين هستنيست به سوي نيستهست عاشق
برد از خاطر پاكش چه جنگل را چه دريا را

شود معشوق معبود ازل رقصنده مي نوشان
بماند تا ابد خوش دل هلد علیای سفلی را

نديدم من كسي داند دل اين دل راست رازي باز
نه باران است نه چشمه است نماند جوي دريا را

نیالایيد نامش را به اقيانوس نا مانا
كسي داند چه مي گويم كه گردد آي آيا را

اگر آن ترك هر جايي به دست آرد دل ما را
شهنشاه است مي داند چه سازد با شه دلها

كه دل بر او دل آور او دل انگيز او دل آفر اوست
چه دانم من چه پرسم من چه گويم با تو شاهنشاه

كبوترهاي آمالم پراندي كلهم خال اند
جز اين كه اي شهنشاها گدایت را تو رخ بنما

شکر
20:20 29 / 07 / 1388
ترک هر جایی 42-83

اين مطلب آخرين بار توسط آیا در الخميس مارس 04, 2010 5:55 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
حسین رخشان فر
حسین رخشان فر
یار دلسوز انجمن
یار دلسوز انجمن

تعداد پستها : 409
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 43

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ترک هر جایی Empty توضیح ، گلایه و تمنا

پست من طرف حسین رخشان فر الخميس فبراير 25, 2010 6:17 am

ترک هر جایی 42-83
خدا
سلام فرزانه جان !
امیدوارم روزگار به کامت باشد.
عزیز دل !
لطفا" از حقیر بابت عدم اعلام حضور در سایت گلایه نفرمائید .
که این گلایه را باید از اعضای سایت بعمل آورید نه از حقیر
حقیر از روزی که عضو این سایت شده ام با و جود ضیق وقتی که شما مطلع هستید ،حتی یک روز هم غیبت نداشته ام !
می آیم به سایت سر می زنم
اما وقتی که می بینم هنوز هم حدود بیست و پنج شش مطلب از حقیر بر روی سایت هست که هنوز خوانده نشده چه توقعی از حقیر دارید ؟!
من سر می زنم تا ببینم اگر مطالب خوانده شده اند مطلبی تازه ارسال کنم .
من این اشعار را به مثابه غذا در نظر می گیرم !
وقتی که دوستان غذایی را روی میز شان گذاشته اند حتی نگاهی نینداخته اند که حد اقل بفرمایند آن غذا را میل دارند یا نه چه می توان کرد ؟
آیا جای آن هست که غذایی تازه برایشان بیاوریم ؟
نمونه اش همین مطلب ! « ترک هر جایی » انصافا" این مطلب مطلبی است که خوانده نشود ؟
خب اگر مطلبی ارزشمند تر از این را دارند لطف بفرمایند به ما آدرس دهند تا ما از آن بهره مند شویم.
ما اگر به مطالب دیگران کم سر می زنیم ، می بینیم که الحق والانصاف هدر دادن وقت است !
اما آنقدر انصاف داریم که اگر مطلبی ارزشمند تر از مطالب خود بیابیم شبانه روزمان را بر سر آن مطالب بگذاریم
چرا که هنوز نیاز مند دانستن هستیم . .
کما این که شبانه روز در حال مطالعه مطالب عزیزانی چون حضرت مولانا و سعدی و خواجه عبدالله و عطار و امثالهم هستیم .
این را نه تنها به شما می گویم که سر سخنم با کلیه اعضا است !
کسی به دنبال یاد گرفتن از ما نیست !
مشکل اینجاست که همه می خواهند یاد بدهند بی آن که حرفی برای گفتن داشته باشند .
فقط خواستم بدانید که حقیر مسئو لیت خود را به خاطر دارم !
چرا که معتقدم وقتی کسی عضویت در جایی را می پذیرد یعنی مسؤلیت پذیرفته است .
من همچنان هر روز به سایت می آیم اما چه کنم که .....
طبیب هست ولی درد نیست !
با اینهمه از عزیزان عضو تمنا دارم به مطالبی که ارزش وقت گذاشتن حد اقل برای یک مطالعه روزنامه ای را دارد سر بزنند
و باعث دلزندگی عزیزانی که ارسال مطلب می کنند نشوند .
که اگر اینگونه پیش رود چندی نخواهد گذشت که باید سایت غزل خدا حافظی سر دهد .
اما اگر مطالب خوانده شوند و ترغیب و تشویقی صورت گیرد
هر روز به قدرت و قوت و طراوت سایت افزوده خواهد شد .
انشاءالله !
پایا باشید و مانا
ترک هر جایی 979385 ترک هر جایی 979385 ترک هر جایی 979385
شکر
ترک هر جایی 42-83
حسین رخشان فر
حسین رخشان فر
یار دلسوز انجمن
یار دلسوز انجمن

ترک هر جایی Empty رد: ترک هر جایی

پست من طرف فرزانه شیدا الخميس فبراير 25, 2010 11:28 am

[size=18] [center][center]ترک هر جایی 979385 آیای عزیز ممنون از نظرت شاید بیش از هرکسی خود من مقصر باشم که اشعار دوستان خونده نمیشه به همه عضوها هم اطلاع دادم که اشعار ونوشته هاتون وقتی نوشته میشه اگه بلافاصله من نظر بزارم دیگر دوستان خبر نمیشن که کسی پست جدید گذاشته اینهه که من بخاطر مسئولیتم درمانا تمام اشعار ونوشته ها رو با اینکه اطلاع دارید که منهم سخت گرفتارم میخونم اما اگه نظر همون موقع نمیدم برای اینه که اسم خودتون باقی بمونه ودیگران از پست جدید باخبر باشن وهیچکس قدر اشعار شما رو ندونه مطمئن باشیدمن میدونم ودرعین حال تصور نکنید بازدید نداریم اتفاقا بازدید سایت ما درحد خودش بخصوص برای ما که در شروع کار هستیم بالاست کافیه به زیر لوگو و به امار سایت دقت بفرمائید اما مردم درکل با شیدا رودرباسی دارن وبراش نظر نمیزارن در وبلاگاشم نظر نمیزارن وبارها دوستان گفتن که سالهاست هرروز وهمیشه به همه کارائی که درهر وبلاگ وسایتی ارمن بوده وهست سر میزنن اما نظر نمیزاشتن حالا اینجام که تالار منه همه خجالتی شدن ترک هر جایی 154827 وگرنه نظر برای عضو وغیر عضو بازه ومطمئن باشید هیچکسی نخونه من حتما حتما هرروز همه رو میخونم هم ازشما وازهمه ی دوستان تا چیزی از دید من پنهون نمونه چون این جز وظایف من بعنوان مدیر هم هست در نتیجه دلگیر نباش اقای آیای عزیزم بازدیدا خوبه نظرات شاید کم اما نوشته ها از سراسر دنیا داره خونده میشه واونائی که دنبال کارخوبن مطمئنا تاحالا بااشعار خوب شما چه در شعرنو چه اینجا آشنا شدن درعین حال این چندروزه منم کمی دلخور بودم که پست جدید زده نمیشد اما از هرکدوم اعضا سوال کردم دلایلش رو بهم گفتن وخودشونم درمانا نبودن پس اگه من همونروز زیر شعرتون نظر نمیزارم تنها بخاطر اینه که دیگران از پست های جدید بااسم خودتون باخبر بشن و فقط اسم من زیر نوشته هاتون نمونه حتی میخواستم اینم براتون پیام بزارم واینجا ننویسم تا باز اسم خودتون باشه اما حس کردم دلگیرید درنتیجه خواستم علنا توضیح بدم که دوستان دیگه هم بدونن شیدا همه چیو میخونه اما دیرتر نظر میزاره تک تک ا شعارتون در هردو سایت انقدر ارزشمنده که به حضور شما در سایتم افتخار میکنم امید شاد وموفق باشیدوقلم اشعارتون تا همیشه بودن سبز باشه وتاابد مانا
دوستدار شما
": وبا تقدیم احترامات خالصانه
فرزانه شیدا
ترک هر جایی Resize%20of%2024%20red%20roses%20medium%20stems

اين مطلب آخرين بار توسط فرزانه شیدا در الخميس فبراير 25, 2010 1:19 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فرزانه شیدا
فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

تعداد پستها : 945
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 164

http://fsheida.blogsky.com/

ترک هر جایی Empty رد: ترک هر جایی

پست من طرف حسین رخشان فر الخميس فبراير 25, 2010 12:21 pm

فرزانه شیدا نوشته است:
[center][center]ترک هر جایی 979385 آیای عزیز ممنون از نظرت شاید بیش از هرکسی خود من مقصر باشم که اشعار دوستان خونده نمیشه به همه عضوها هم اطلاع دادم که اشعار ونوشته هاتون وقتی نوشته میشه اگه بلافاصله من نظر بزارم دیگر دوستان خبر نمیشن که کسی پست جدید گذاشته اینهه که من بخاطر مسئولیتم درمانا تمام اشعار ونوشته ها رو با اینکه اطلاع دارید که منهم سخت گرفتارم میخونم اما اگخ نظر همون موقع نمیدم برای اینه که اسم خودتون باقی بمونه ودیگران از پست جدید باخبر باشن وهیچکس قدر اشعار شما رو ندونه مطمئن باشیدمن میدونم ودرعین حال تصور نکنید بازدید نداریم اتفاقا بازدید سایت ما درحد خودش بخصوص برای ما که در شروع کار هستیم بالاست کافیه به زیر لوگو و به امار سایت دقت بفرمائید اما مردم درکل با شیدا رودرباسی دارن وبراش نظر نمیزارن در وبلاگاشم نظر نمیزارن وبارها دوستان گفتن که سالهاست هرروز وهمیشه به همه کارائی که درهر وبلاگ وسایتی ارمن بوده وهست سر میزنن اما نظر نمیزاشتن حالا اینجام که تالار منه همه خجالتی شدن ترک هر جایی 154827 وگرنه نظر برای عضو وغیر عضو بازه ومطمئن باشید هیچکسی نخونه من حتما حتما هرروز همه رو میخونم هم ازشما وازهمه ی دوستان تا چیزی از دید من پنهون نمونه چون این جز وظایف من بعنوان مدیر هم هست در نتیجه دلگیر نباش اقای آیای عزیزم بازدیدا خوبه نظرات شاید کم اما نوشته ها از سراسر دنیا داره خونده میشه واونائی که دنبال کارخوبن مطمئنا تاحالا بااشعار خوب شما چه در شعرنو چه اینجا آشنا شدن درعین حال این چندروزه منم کمی دلخور بودم که پست جدید زده نمیشد اما از هرکدوم اعضا سوال کردم دلایلش رو بهم گفتن وخودشونم درمانا نبودن پس اگه من همونروز زیر شعرتون نظر نمیزارم تنها بخاطر اینه که دیگران از پست های جدید بااسم خودتون باخبر بشن و فقط اسم من زیر نوشته هاتون نمونه حتی میخواستم اینم براتون پیام بزارم واینجا ننویسم تا باز اسم خودتون باشه اما حس کردم دلگیرید درنتیجه خواستم علنا توضیح بدم که دوستان دیگه هم بدونن شیدا همه چیو میخونه اما دیرتر نظر میزاره تک تک ا شعارتون در هردو سایت انقدر ارزشمنده که به حضور شما در سایتم افتخار میکنم امید شاد وموفق باشیدوقلم اشعارتون تا همیشه بودن سبز باشه وتاابد مانا
دوستدار شما
": وبا تقدیم احترامات خالصانه
فرزانه شیدا
ترک هر جایی Resize%20of%2024%20red%20roses%20medium%20stems

خدا
[size=16]با سلام مجدد خدمت سرکار خانوم شیدا
حقیر همواره مدیون و ممنون شخص شما هستم وهمیشه از دریای محبت شما بر خوردار بوده ام .
اما سر سخن حقیر با اعضای سایت است نه جنابعالی
اعضا ظاهر ا" فقط به اشعاری توجه دارند که همین امروز پست شود اما بنده از این قانون بی اطلاع بودم !!!!
چرا که یکجا سی چهل مطلب پست کردم ! ظاهرا" باید اینجا روزی یک مطلب پست شود تا مورد توجه قرار گیرد . چرا؟ ! نمی دانم !
ما هم سعی می کنیم از امروز اینگونه باشیم تا مطالب مورد توجه قرار گیرد.
مورد دیگر این که
عزیز دل من نمی گویم چرا نظر نمی دهند ! من فقط مایلم خوانده شوند بلکه برای کسی راهگشا باشد! همین و بس .
والله اگر بدانم برای کسی مفید و راهگشا نیست هر گز حاضر نیستم برای مطالب حقیر کسی وقت بگذارد .
وقتی با مطالب دیگران مقایسه می کنم می بینم اگر ارزش حفظ کردن و بخاطر سپردن را ندارند حد اقل ارزش یک مطالعۀ روزنامه ای را دارند !
اما این عزیزان بزرگوار از همین هم دریغ می کنند و این است که دست و دل آدم به کار نمی رود و...باقی ماجرا !
والا از خود جنابعالی حقیر همیشه ممنون بوده و هستم و نهایت سپاسگزاری خود را اعلام می کنم .
سر بلند باشید.

شکر ترک هر جایی 979385 ترک هر جایی 979385 ترک هر جایی 979385
حسین رخشان فر
حسین رخشان فر
یار دلسوز انجمن
یار دلسوز انجمن

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة