Orodist Nevesht
آدرس های اینترنتی اُرُدیست نوشت اُرُدیست نوشت - در اینستاگرام

المواضيع الأخيرة
» فلسفه زندگی من
من طرف بهروز ستاری(Orodism) الثلاثاء أبريل 23, 2024 4:00 pm

» حکمت چیست؟ حکیم کیست؟
من طرف بهروز ستاری(Orodism) الثلاثاء أبريل 23, 2024 12:53 pm

» صفحاتی از «کتاب موفقیت آبی» در اینستاگرام زهرا دوستی
من طرف پریسا لشکری (ORODIST) الجمعة فبراير 17, 2023 4:12 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مجارستان The philosophy of Orodism in Hungary
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 11:03 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان The philosophy of Orodism in Bhutan
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 10:57 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا The philosophy of Orodism in Cuba
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:55 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو The philosophy of Orodism in Kosovo
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:52 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد The philosophy of Orodism in Sweden
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:44 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 8:34 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 8:21 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین The philosophy of Orodism in Ukraine
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 7:35 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 4:24 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 4:19 pm

» تا چیزی از دست ندهی، چیز دیگری بدست نخواهی آورد، این یک هنجار و قانون همیشگی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 11:21 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 12:28 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه The philosophy of Orodism in France
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 9:06 pm

» بازتاب جهانی فلسفه اُرُدیسم Orodist Note
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 8:46 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران The philosophy of Orodism in Iran
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:44 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس The philosophy of Orodism in Switzerland
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:43 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:43 pm

أفضل 10 أعضاء في هذا الشهر
لا يوجد مستخدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 79 و در تاريخ الخميس ديسمبر 20, 2012 2:08 am بوده است.
تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

سلام حال دلاتون چطوره؟

2 مشترك

سلام حال دلاتون چطوره؟ Empty سلام حال دلاتون چطوره؟

پست من طرف فرزانه شیدا السبت فبراير 27, 2010 9:10 pm

سلام حال دلاتون چطوره؟ H-1All%20My%20Love
ترجمه ی متن": همراه با تمامیت عشقم برای تو .ف.شیدا:

سلام روزتون بخیر
امروز که مثه همه و هرروز دیگه خدا روزی خوب وپربرکته وهریک ازما ازآغاز با سپاس وشکر او باید شروع کنیم وتا پایان با یاد ومهراو گامهای دوباره وشاید تکراری هرروزه ی زندگیمون رو برداریم بفکرم رسید ازتون بپرسم تا حالا شده وقتی صبح رو شروع میکنید با باز کردن چشماتون ودیدن روز جدید بخودتون بگید عجب روز خوبی؟! حالا چه بارونی باشه وابری چه آفتابی چه سردوپرباد چه داغ ودم کرده چه مثه اینجا که یه هفته س یه نفس برف باریده و الان که ساعت 04.58 دقیقه س یه مهتاب بزرگ آسمون رو روشن کرده وقتی چشمم بهش افتاد تنها چیزی که گفتم این بود که:
چه ماه قشنگی چه مهتاب زیبائی ای خدائی که قدرت برپا نگه داشتن ماهی باین بزرگی رودراسمون داشتی وداری ای خدائی که قدرت ایستادن دراین پائین روی کره ی زمین رو بمن وهمه ی آدمائی که الان روی کرده خاکی هستن رو دادی که بتونیم ازاینجا اندازه کوچیکی از همه بزرگی اون ماه رو ببینیم خدایا قدرت رو شکر و خدایا امیدمون رو هرگز ازخودت ناامید نکن ,همیشه باما باش ویاور ما ,هرگز بنده ای رو محتاج دیگر بندگانت نکن نه حتی محتاج عزیزترینش ونه خدای نکرده محتاج غریبه ای . خودت خدائی کن , بزرگی کن , رحمت داشته باش چون همیشه وخودت جوابگوی همه ی نیازهای ما باش , که من به شخصه هرگز جز تو وامید تو به چیز دیگه ای نخواستم دل ببندم که یه روز باعث ناامیدیم نشه که البته روزگار هم بامنو باهمه بازیها داشت اما هرچه بود هرجوربود الهی شکر تو که گذشت و به مهر تو وبامید تو بود که گذشت به مهر وبامید توست که ادامه پیدا میکنه .یاخدا هیچکس رو توی زمینت تنها نزار ازخوبترین ها تا بدترین ها رو ,وهمه رو یاری بده که قلباشون رو جلا بدن ومحبت ومهر رودردردون خودشون مثل خورشیدی داشته باشن که سوای خورشید پربرکت تو گرمی دهنده ی زمین وزمان باشه وقلب دیگر آدمها باشه . آمین یارب العالمین
وحالا بتو دوست خوبی که داری این رو میخونی و روز رو شروع کردی چه با دعا چه بی دعا که البته ,هرگز برای اینکه روزخوبی رو شروع کنی دیر نیست وهرگز برای اینکه اون روز رو بخوبی بگذرونی هم دیر نیست ازهرجا که خودت بخودت بگی امروز روز خوبیه اون روز روز خوبی خواهد بود ودرهرزمانی بخودت بگی ازاین لحظه من شاد وخندان ساعات رو طی خواهم کرد وهیچ چیزی نمیتونه باعث ناراحتیم بشه ازهمون لحظه کائنات وزمین وزمان هم دست بدست تو میدن تا برای تو سازنده ی روزی خوب باشن چراکه همتش رو خودت داشتی که فقط به زبون بیاری وبخودت بدلت به روحت به روزگارت بگی :
باهمه گرفتاریها وهر مشکلی که بوده هست یا شایدم ممکنه درست بشه که خوب جزئی از زندگیه ,اما امروز روز خوبیه امروز من تمامش رو میخندم وهیچی نمیتونه منو ناراحت کنه
امتحان کن ودرنهایت وقتی شب به رختخواب رفتی ببین چقدر امروزت با دیروز فرق میکرد اگر غیر این بود حرفم رو باور نکن اما اگه دیدی روزی با روحیه ای خوب داشتی
هرروز با دعا بیدار شو و همینو بخودت بگو وهرشبی با دعا بخواب وشکر خدارو بجا بیار که به خیرخوشی گذشت
وازش فردائی بازهم بهتر طلب کن
چراکه خداوند, نیاز به دعای تو نداره اما نیاز داره بدونه که توچی ازش میخوای پس بهش خواسته هات وآرزوهات رو هم بگوو براش تلاشت رو هم شروع کن اولین قدم خواستن به رسیدن به آرزوهاست پس شروع کن ازامروز که بگی روزخوبی دارم وموفق هم میشم درهرچه بخوام
به قول بزرگانی چون ارد بزرگ :
آرزوهات رو بربلندتریت شاخه آویزون کن بهترین چیزها وبیشترین چیزها روازش بخواه چراکه همه چیز لیاقت توست حق توست مال توست بخواه وبدستش بیار
امید روزخوبی داشتی باشی وامید همیشه موفق باشی
روزت خوب دوست من درهرکجای ایت زمین خاکی که هستی امیدوارم شاد وخوشبخت باشی وامیدوارم همه ی روزات روز خوبی باشه
وامروزت هم به خیر خوشی .آمین

فرگرد(بخش): روزهای سخت
روزهای سخت بهایی ست که باید برای سرافرازی پرداخت .
ارد بزرگ
خارهای کوچک زخم به جان نمی زنند ، بلکه با او می آمیزد برای روزهای سختر . ارد بزرگ
بازده روزهای سخت ، بسیار بیشتر از دوران سرخوشی ست . ارد بزرگ
روزهای سخت گامهای آینده ما را استوارتر و تندتر می کند . ارد بزرگ
جنگ با روزهای سخت است که ما را پولادین می سازد . ارد بزرگ
اگر دوست داری بیشتر از اندیشمند وفیلسوف ایرانی ]ارد بزرگ
بدونی وبخونی روی اسمش کلیک کن
خوب مهتاب من رفت زیر ابر هنوز اما خود ماه ونور ماه از پشت ابرا پیداست واروم دونه دونه بارش برف شروع شد
که خودش برکت وبخشش خداوند به سرزمین آدمهاست .دعاکنیم ازبرکتش برما هم دریع نکنه .آمین [/b]

اين مطلب آخرين بار توسط فرزانه شیدا در الأحد فبراير 28, 2010 12:55 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
فرزانه شیدا
فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

تعداد پستها : 945
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 164

http://fsheida.blogsky.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سلام حال دلاتون چطوره؟ Empty رد: سلام حال دلاتون چطوره؟

پست من طرف حسین رخشان فر السبت فبراير 27, 2010 10:23 pm

خدا
سلام ای والله دختر خوب که چه روز خوبی رو شروع کردی و چه پیشنهاد قشنگی هم دادی .
اما همیشه یادت باشه که این کره خاک پایین نیست و کره ماه بالا، بلکه تو هم اسمونی هستی و کره تو ( زمین ) هم توی اسمون رهاست ماه هم توی آسمون رهاست همه و همه در هم غوطه ورند و هیچ بالاو پایینی وجود نداره . اگه تو اینور زمین واستادی و ماه رو بالای سر خودت داری ، همین الان عده ای اونور زمین هستن و خورشید رو پایین خودشون در نظاره اند ( از منظر ما البته ) اما خودشون مثل ما به بالا نگاه می کنن و خورشید رو بالا می بینن پس این بالاو پایین تنها امری است نسبی و هیچ بالاو پایینی( در کل ) در هیچ جای هستی وجود نداره . پس به همین جهت چون خدا کمال مطلقه پس همه چی شادی و شور و عشقه
سلام حال دلاتون چطوره؟ 979385 سلام حال دلاتون چطوره؟ 979385 همیشه عاشق باشی !

آیای عزیز بنده به دوستی در شعرنو هم عرض کردم که من فعلا نوک بال ها مو چیدن تا نپرم آسمون, آسمونی فکر نمیکنم درنتیجه اجازه بده پره که دراومد میپریم واونوقت فرق زمین واسمون ورهائی درفضا وغیره رو به احتمال قوی درک خواهیم کرد بعد خبرشوو بهتون میدم اون بالا چه خبرا بود
فعلا منه زمینی رو به زمین واگذار که من آسمونی اون بالا که روح بنده باشد بسیار در کنار خداوندگارمان خوش خوشانمان است و نمیخوایم به همه خبر بدیم دنیا دست کیه یهو حسودیشون میشه واسمون میزنن مام دیوارمون کوتاس میدونی که هرکی از راه میرسه میپره اونورش اما فرمایشات حضرتعالی متین وحق با شما ست ما همه درکره زمین وماه ومریخ در فضا معلقیم اگه روی زمین میتونیم واستیم نیوتن بود که گفت واسه جاذبه زمینه وگرنه حیرون میموندیم چرا از روی این توپ گرد نمیافتیم اونورش یا اصلا درفضا سرگردان نیستیم. بقول پسرم (" حل حم للالله" که نمیافتیم پائین (وقتی 3 سالش بود میگفت البته! ) درنتیجه خدا بیامرزتش تکلیف مارو روشن کرد که زیاد درموردش فکرمونو ناراحت نکنیم .درنتیجه بکارای مهمتر میرسیم مثه دلداری دادن همدیگه ورسیدن به اوضاع روزگار درحد زندگی خودمون که اول ازهرچیز هرکسی ازخودش شروع کنه دنیا میشه بهشت ودیگه فرق نمیکنه درکره زمین باشیم یا مریخ یا ماه مهم اینه که همه دلهائی اروم داشته باشیم ودرصلح وشاد درکنارهم باشیم
ممنونم از نظر زیبا وجامع شما
هرکه مرا چیزی بیاموزد یار وهمراه من محسوب میشود حضرت علی (ع*)خوشکلتر جمله رو تموم میکرد ولی من یادم نمیاد جمله اش چه جوری تموم میشد مهم اینه که خوب جوری تموم میشد . سلام حال دلاتون چطوره؟ 445431
شادمانه دلی موفق ومانا باشید
حسین رخشان فر
حسین رخشان فر
یار دلسوز انجمن
یار دلسوز انجمن

تعداد پستها : 409
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 43

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة