Orodist Nevesht
آدرس های اینترنتی اُرُدیست نوشت اُرُدیست نوشت - در اینستاگرام

المواضيع الأخيرة
» فلسفه زندگی من
من طرف بهروز ستاری(Orodism) الثلاثاء أبريل 23, 2024 4:00 pm

» حکمت چیست؟ حکیم کیست؟
من طرف بهروز ستاری(Orodism) الثلاثاء أبريل 23, 2024 12:53 pm

» صفحاتی از «کتاب موفقیت آبی» در اینستاگرام زهرا دوستی
من طرف پریسا لشکری (ORODIST) الجمعة فبراير 17, 2023 4:12 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مجارستان The philosophy of Orodism in Hungary
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 11:03 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوتان The philosophy of Orodism in Bhutan
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 10:57 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوبا The philosophy of Orodism in Cuba
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:55 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کوزوو The philosophy of Orodism in Kosovo
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:52 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئد The philosophy of Orodism in Sweden
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 9:44 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور هندوستان The philosophy of Orodism in India
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 8:34 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آلمان The philosophy of Orodism in Germany
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 8:21 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اوکراین The philosophy of Orodism in Ukraine
من طرف سعیده خردمند الجمعة فبراير 18, 2022 7:35 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 4:24 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آمریکا The philosophy of Orodism in United States of America (USA)
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 4:19 pm

» تا چیزی از دست ندهی، چیز دیگری بدست نخواهی آورد، این یک هنجار و قانون همیشگی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 11:21 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور افغانستان The philosophy of Orodism in Afghanistan
من طرف سعیده خردمند السبت يناير 29, 2022 12:28 am

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور فرانسه The philosophy of Orodism in France
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 9:06 pm

» بازتاب جهانی فلسفه اُرُدیسم Orodist Note
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 8:46 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ایران The philosophy of Orodism in Iran
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:44 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سوئیس The philosophy of Orodism in Switzerland
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:43 pm

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
من طرف ORODIST الأربعاء يناير 26, 2022 7:43 pm

أفضل 10 أعضاء في هذا الشهر
لا يوجد مستخدم

كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 79 و در تاريخ الخميس ديسمبر 20, 2012 2:08 am بوده است.
تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع

خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع Empty خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع

پست من طرف فرزانه شیدا الأحد فبراير 28, 2010 5:13 pm

خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع %D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%8A%D8%B4%D9%87
خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع

...از زمانهاي قديم افراد باهوش و متفكري بوده اند كه به وجود نيروها و استعداد هاي عظيم دروني خود ، آگاهي داشتند و هر كسي به اندازه ء اطلاع و توانايي خود از اين نيروهاي بيكران خدادادي استفاده مي كرد.... ما معتقديم كه آدمي داراي نيروها و اقتدراتي است كه اگر به قسمت كوچكي از آنها دست يابد مسير زندگي خود را بر وفق مراد خود خواهد كرد. وقتي به انديشه مي نشينيم متوجه مي شويم كه آدمي هميشه طالب كسب قدرتهاي مهم و شگفت آور بوده است. مطالعه داستان ها ، افسانه ها و اساطير ، اولا : مويد اين موضوع است كه نوع بشر هميشه طالب كسب نيروها ي عظيم ونامحدود و عاشق تسلط بروجود خود و بر طبيعت بوده است ثانيا : در گذشته افرادي بوده اند كه به قسمتي از اين قدرتها دست يافته و از آن در زندگي خويش استفاده مي كرده اند. گفتني است كه ادمي از زمانهاي قديم در پي دست يافتن به قدرتهاي بزرگ در تكاپو بوده است ولي جر عده معدودي كه به نيروها يي دست يافته بودند ، بقيه هميشه به بيراهه رفته و بدون هيچ دستاوردي عقب مي نشستند، زيرا راه صحيح آنرا نمي دوانستند.
بهتر استبدانيم كه انسان آن چه را كه قرنها آرزوي يافتن آن را داشته و براي آن داستانها ساخته ، افسانه ها پرداخته و پرچم ناله ها و شكوه ها بر افراشته در درون خود انسان و جيب مخفي او مي باشد.
گم شده واقعي نوع بشر در جيب مخفي اوست ولي جز عده اي معدود ، كسي از ان باخبر نيست . پس امروزه آدمي بايد دوباره اباس وجود خود را وارسي بكند تا به ماهيت و ارزش اين جيب مخفي ( ضمير ناخودآگاه ) پي برده ، به گنجهاي حقيقي دست يابد. شما وقتي كه به تلاش جدي پرداخته وجيب مخفي خود را كه در كنج ناشناخته لباس وجودتان قرار دارد بشناسي . مسلما از همه گنجها بي نياز خواهيد شد. زيرا اگر شما موفق به بازكردن دراين جيب شويد چيزي خواهيد يافت كه صدها برابر بهتر و ارزشمندتر از گوهرهاي ناب ، زمردهاي بي نظير ، الماسهاي درخشان ، فيروزه هاي نادر و شمشهاي خالص طلا است.
اين كتاب( منظور تايپك) جيب مخفي لباس وجود شما را كه به حق سري از اسرار الهي است بشما معرفي كرده ، مكان آنرا نشان داده و چگونگي باز كردن در اين جيب مخفي و استفاده از گنجهاي حقيقي داخل آنرا يادداده است. پس بشتابيد كه جاي تاخير و تامل نيست.
بشر امروزي بيش از هر چيز محتاج آرامش دروني و نشاط و خوشبختي است. امروز سيستم ماشينيسم و كامپيوتريسم و رابطه پيچ و مهره اي بين انسانها تحت تاثير تكنولوژي خشك و بيرحم و بي جهت ، بيش از هميشه ادمي را دچار اظطراب ، نگراني ، از خود بيگانگي ، وحشت ، ترس و بيماري كرده است.بشر امروزي بيش ار هر چيز به اصل واقعي خود برگردد واز دست روابط بي مفهوم و خشك اجتمايي كه خالي از عواطف و احساسات راستين است ، نجات يابد. انسان امروزي تشنه آرامش و نشاط است ولي فرسنگها از آن دور مانده است.
آنچه آدمي را شاد و آرام و راضي و خوشبخت مي كند ، پول و شهرت و مقام نيست ، بلكه شناخت خود و هدف خود و آينده خود است و داشتن برنامه اي مفيد و اميواركننده براي آينده مي باشد.. فردي كه استعدادها ، هدف و جهت خود را نشناسد ، برنامه اي مفيد و قابل استفاده براي آينده نداشته باشدراه صحيح بر آوردن آرزوها ي خود را نداند و اسير دست اميال بي ارزش و مضر بوده در خواب غفلت باشد هيچوقت به خوشبختي و سعادت نمي رسد.
خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع Star3 خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع Star3 خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع Star3 خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع Star3 خودشناسي سودمند ترين دانشهاست" حضرت علي (ع Star3
متن بعدی :چگونه در اهداف خود موفق شويم
همانطوريكه بدون شانه امكان آرايش دلخواه موي سر وجود ندارد و بدون كليد در يك ساختمان ، باز كردن قفل در و ورود به آن ساختمان امكان پذير نيست، بدون وجود كليدي موثر ورود به ساختمان شخصيت تيز ممكن نيست. خود هيپنوتيزم بهترين و كاملترين كليد شخصيت هر شخصي است وآن شخص مي تواند با استفاده از آن كليد براحتي به ساختمان شخصيت خود نفوذ نمايد و دست به تغييرات مختلف بزند.
يكي از اصيلترين عوامل موفقيت انسان در اهداف خويشتن ، ورود به ساختمان شخصيت خود وايجاد تغييرات لازم در آن است . فردي كه قادر به تغيير و تثبيت شخصيت خود باشد حتما در اهداف و زندگي خود موفق خواهد شد . اين كتاب ( تاپيك) شما را قادر به تغيير و تثبيت شخصيت خودتان مي سازد.
يكي از شرايط خيلي مهم موفقيت انسان در هر كاري داشتن اراده اي قدرتمند ونافذ است .خودهيپنوتيزم اين اراده قدرتمند ونافذ را در اختيار شما مي گذارد. اگر شما در اهداف خود با توجه به علاقه شديدتان اراده قوي داشته باشيد درصد احتمال موفقيت شما خيلي بالا خواهد بودو حتي در بعضي از امور احتمال موفقيت صد در صد خواهد بود وشما با علاقه و اراده اي قوي تمامي وسائل موفقيت خودتان را تهيه خواهيد كرد.

تكيه بر جاي بزرگان نتوان زد به گزاف----------------- مگر اسباب بزرگي همه آماده كني

البته تذكراين نكته لازم است كه با وجود علاقه شديد و اراده قوي به هر هدفي نمي توان رسيد ولي موفقيت در اهدافي كه حيطه ومحدودهء قدرت واستعداد و شرايط و توانايي فرد مي باشد ، اگر چه خيلي دشوار بوده وناممكن بنظر برسد باز قابل كسب است.
فرد بايد ابتدا اهداف خود را تعيين و مشخص نمايد سپس با علاقه شديد ، بوسيله خود هينوتيزم به ايجاد اراده اي قوي و استعدادي عظيم در درون خود پردازد تا حصول موفقيت حتمي گردد . اين اصل كه " خواستن توانستن است " اصل مفيد و مهمي است ولي همواره صادق نيست. !! زيرا
اولا : انسان بايد بداند كه چه چيز را مي خواهد . يعني بايستي ميل و هدف او موافق شرايط وامكانات و استعدادهايش باشد .
ثانيا: بايستي خواستن همراه با اراده و همت و عمل باشد .زيرا تنها خواستن نمي توان فرد را به هدفي برساند. بلكه بايد همتي باند و عالي واراده اي قوي وسايل تحقيق يك عمل را فراهم آورد تا موفقيت كسب گردد. هر يك از ابناي بشر اهداف و آرزوهاي زيادي داشته و چيزهاي زيادي را مي خواهند ولي اگثريت آنها نمي توانند به خواستهايشان برسند . در اين ميان عده خيلي كمي كه خواستن آنها عين توانستن و عمل كردنشان است به اهداف خود مي رسندوموفقيت و كاميابي را در چنگ مي آورند.

همت بكن پسر كه مردان رزوگار ----------- با همت بلند به جايي رسيده اند
فرزانه شیدا
فرزانه شیدا
آموزگار انجمن
آموزگار انجمن

تعداد پستها : 945
تعداد تشکرهای انجام شده از این کاربر : 164

http://fsheida.blogsky.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة